Rusza nabór wniosków w IV edycji konkursu grantowego TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM

OPUBLIKOWANO: 23 września 2018

Fundacja Santander Bank Polska rusza z wyjątkową inicjatywą pod hasłem „Tu mieszkam, Tu zmieniam” po raz kolejny chce wesprzeć oddolna inicjatywę w realizacji projektów społecznych.

IV edycja konkursu grantowego daje możliwość zdobycia jednego ze 121 grantów. Dotacje dostaną najbardziej perspektywiczne projekty. W konkursie może wziąć udział każdy kto ma kreatywny i konkretny pomysł na to jak zmienić swoją okolicę.

Projekt można zgłosić na stronie internetowej Fundacji Santander.

Aby zapoznać sie z regulaminem konkursu Kliknij Tu.

Nabór wniosków trwa od 20 września do 15 października 2018 roku.

Fundacja Santander Bank Polska wesprze 25 najlepszych inicjatyw na kwotę 10.000 zł, dofinansujemy 35 projektów kwotą 7.000 zł. i 61 projektów na kwotę 5.000zł.

„Tu mieszkam, tu zmieniam” propaguje i usprawnia życie w lokalnych społecznościach. Program zakłada integrację lokalnej społeczności oraz na integracje między pokoleniową, które łączą podobne cele. Fundacja stawia na promowanie ochrony środowiska.