Nie bądź obojętny w obliczu wojny i przekaż swoją darowiznę na pomoc Ukrainie.

Co zrobi twoja darowizna?

Dzięki niej będziemy mogli organizować noclegi i szybciej kierować pomoc tam, gdzie będzie potrzebna. Ponadto pozwoli nam zakupić najpotrzebniejsze rzeczy dla osób przybywających do naszego regionu. Najpotrzebniejsze są w tej chwili medykamenty dla ludzi, którzy zostali na Ukrainie walcząc o swój kraj.

Dlaczego warto?

Uciekając przed wojną w ciągu 2 ostatnich dni do powiatu białobrzeskiego przyjechało ponad 100 kobiet z dziećmi. Ta liczba rośnie każdego dnia. Potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Pomoc będzie skierowana też do Rawy Ruskiej- partnerskiego miasta Białobrzegów. W przyszłym tygodniu planujemy przekazać im pierwszy transport żywności, medykamentów i innych najpotrzebniejszych rzeczy z listy, która na bieżąco jest aktualizowana.

Przeczytaj, co mówią obywatele Ukrainy przybywający do nas:

„Thank You so much. You are our hero” - Andrey (UA)

„Dziękujemy Wam bardzo. Jesteście naszymi bohaterami.” - Andrey (UA)

„My house is Your House when it all will be over. You are golden.
Thank You for your support in the name of all my Ukrainian people” - Tatiana (UA)

Mój dom jest Twoim domem kiedy to wszystko się skończy. Jesteś złotym człowiekiem.
Dziękuję Ci w imieniu ludzi Ukrainy” - Tatiana (UA)

Ty też możesz pomóc!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Klementyna z siedzibą przy ul. Reymonta 11/6 w Białobrzegach (26-800) w celach marketingowych. Po więcej informacji zajrzyj do naszej Polityki prywatności. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny i otrzymywania podziękowań.