Już są!!! Wyniki konkursu „Promuj swoje NGO”. Zobacz kto wygrał 500 zł na promocję swojej organizacji

OPUBLIKOWANO: 16 sierpnia 2019

Organizacje pozarządowe zmieniają swoje lokalne spoleczności, ale nie zawsze wiemy kto tych zmian dokonuje. Dlatego też ogłosiliśmy Konkurs na pakiety promocyjne dla lokalnych organizacji społecznych pod nazwą „Promuj swoje NGO”. Celem konkursu jest umożliwienie małym, lokalnym organizacjom pozarządowym zyskania większej rozpoznawalności i usprawnienie ich promocji w społecznościach lokalnych. Aby wziąć udział w Konkursie organizacje musialy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym opisywały jak planują promować swoje działania w najbliższym roku i jakie gadżety promocyjne im w tym pomogą. W ramach konkursu dofinanoswaliśmy 8 wniosków na łączną kwotę blisko 4000 zł. W ramach przyznanych nagród zakupione zostaną min.: roll-up’y promocyjne, banery, koszulki, fartuszki.
Poniżej przedstawiamy listę zwycięskich organizacji:

Nazwa organizacji kwota dofinansowania
Koło Gospodyń Wiejskich w Rogolinie                468 zł
Koło Gospodyń Wiejskich „Wólczynianki”                500 zł
Kolo Gospodyń Wiejskich „Paprotki”                489 zł
Stowarzyszenie wsi Ksawerów                446,82 zł
Koło Gospodyń Wiejskich „Korzenianki”                500 zł
Koło Gospodyń Wiejskich „Czilibabki”             459,47 zł
Koło Gspodyń Wiejskich „Braniczanki”               500 zł
Koło Gospodyń Wiejskich w Ksawerowie               500 zł

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i czekamy z niecierpliwością na Wasze działania!!!!

Konkurs „Promuj swoje NGO” został zorganizowany w ramach projektu #BudujemyMarkęNGO realizowanego przez Fundację „Koalicja dla młodych” Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. partnerem projektu jest Powiat Białobrzeski.