„Koalicja dla Młodych” zaprasza organizacje pozarządowe na wizytę studyjną

OPUBLIKOWANO: 13 września 2018

Drogie organizacje oraz członkowie organizacji pozarządowych z powiatu białobrzeskiego,
z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 3 dniowej wizycie studyjnej do NIDZICY,
która odbędzie się w terminie 3-5 października 2018 r.
Wizyta została zorganizowana w ramach projektu „GPS III Sektora-profesjonalna nawigacja w BCO” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Organizatorem wizyty jest nasza Fundacja „Koalicja dla Młodych” Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej.
Celem wizyty jest zapoznanie się z działalnością organizacji pozarządowych z woj. warmińsko-mazurskiego (okolice Nidzicy) w różnych obszarach działalności NGO. Integracja członków organizacji pozarządowych. Poznanie praktycznych rozwiązań w sferze ekonomii społecznej i wiele więcej.
UDZIAŁ W WIZYCIE JEST BEZPŁATNY!
W załączniku przesyłamy Agendę wizyty oraz kartę zgłoszeniową.
Znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne informacje dot. wizyty i formy zgłoszenia.
ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 25 WRZEŚNIA 2018 R.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Fundacją.
„Koalicja dla Młodych” Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej
ul. Reymonta 11/6, 26-800 Białobrzegi
dawid.koalicja@gmail.com lub beata.koalicja@gmail.com
Do pobrania:
Agenda wizyty studyjnej
Karta zgłoszeniowa na wizytę studyjną
Serdecznie zapraszamy!