Konkurs ,,Wielkanoc z Klementyną”

OPUBLIKOWANO: 02 marca 2021

Fundacja Koalicja dla Młodych ogłasza konkurs ,,Wielkanoc z Klementyną”.

Udział w konkursie mogą wziąć dzieci ze Szkół Podstawowych z terenów powiatu białobrzeskiego, grójeckiego i kozienickiego.

Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria klasy 0-III

II kategoria klasy IV-VIII

Zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie Kartki Wielkanocnej w formacie A4, w dowolnej technice, o tematyce Świąt Wielkanocnych, wśród których pojawia się postać Gęsi Klementyny, która znajduje się w logo Fundacji Koalicja dla Młodych.

Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę w terminie do 12 marca 2021 roku na adres siedziby Fundacji Koalicja dla Młodych, ul. Reymonta 11/6, 26-800 Białobrzegi (liczy się data stempla pocztowego) lub dostarczyć osobiście.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. A dodatkowo zwycięska kartka zostanie wydana drukiem. Liczą się pomysłowość, oryginalność i estetyka.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 marca 2021 na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Kontakt w sprawie konkursu: Monika Bojanowicz, 511 371 696

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu Wielkanoc z Klementyną

Karta zgłoszenia do konkursu Wielkanoc z Klementyną