NADZIEJA DLA STARSZYCH

OPUBLIKOWANO: 07 grudnia 2021

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH rozpoczęła kampanię SAMOTNOŚĆ I BIEDA, która pozwoli dać starszym i samotnym nadzieję na święta. Ty też możesz pomóc, możesz zmienić na lepsze, miejsce w którym żyjemy. Wiemy, że najlepsze prezenty to te, które dajemy innym, dlatego spełniamy marzenia seniorów w Twoim imieniu.

Wstyd, smutek, pustka i brak nadziei. To uczucia towarzyszące seniorom, którzy czują się niewidzialni i zapomniani. W grudniu samotność i bieda pukają do drzwi seniorów głośniej niż zwykle. Zwłaszcza kiedy wszyscy wokół gromadzą się przy rodzinnych stołach.

Przed nami najbardziej magiczny czas w roku. Pełen rodzinnego ciepła dom, zapach wypieków i świątecznych stroików, dźwięk kolęd. Niestety, magia Świąt nie na wszystkich działa jednakowo. Seniorzy są zbyt często skazani na samotność, która doskwiera im jeszcze bardziej w tym wyjątkowym i szczególnym czasie. Dla niektórych wymarzony prezent to po prostu… obecność drugiego człowieka.

Właśnie dlatego, Fundacja Koalicja dla Młodych startuje ze swoją świąteczną akcją wsparcia dla naszych seniorów – Samotność i Bieda siadają ze mną do Wigilii. Od 1 grudnia każdy z nas może podarować prezent samotnym i starszym ludziom. 80 naszych wolontariuszy odwiedzi seniorów w ich domu, spędzi z nimi czas i dostarczy im świąteczne paczki, by przywrócić wiarę w Ducha Świąt, by przestali czuć się anonimowi. Razem możemy wyprosić SAMOTNOŚĆ I BIEDĘ – nieproszonych gości w domu Pani Janinki, Pana Józefa…naszych sąsiadów.

Dzięki Państwa wpłatom i zaangażowaniu wolontariuszy możemy podarować seniorom obecność i bliskość na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Podarujmy seniorom nadzieję.

Wejdź na stronę i poznaj naszą kampanię społeczną

www.nadziejadlastarszych.pl

Darowiznę możesz również przekazać bezpośrednio na konto Fundacji Koalicja dla Młodych: 15 9117 0000 0022 8436 2000 0030 tytuł wpłaty: Daję nadzieję starszym

DZIĘKUJEMY CI.