Pomóżmy bohaterom czasu epidemii

OPUBLIKOWANO: 17 kwietnia 2020

Są wśród nas lokalni bohaterzy tego czas, czasu epidemii, o których nie mówi się tak często jak o lekarzach, pielęgniarkach czy pracownikach służby zdrowia.
Codziennie szyją maseczki, dostarczają je do szpitali, pomagają w zorganizowaniu żywności dla potrzebujących, robią zakupy samotnym seniorom. Poświęcają na pracę wolontarystyczną ogrom swojego serca i czasu.

Potrzebują naszej pomocy!
Potrzebują pieniędzy na zakup materiałów, których nie mogą pozyskać nieodpłatnie od przedsiębiorców i ludzi dobrego serca. Zakup benzyny, dzięki której mogą dowieźć zrobione i pozyskane rzeczy do szpitali.

Nasze wsparcie jest dla nich bardzo ważne. Pomóżmy im jak możemy i pokażmy, że jesteśmy z nimi.

Twoją darowiznę przeznaczymy na minigranty dla grup obywatelskich, które pomagają w przeciwdziałaniu skutkom epidemii. Pieniądze trafią do grup pomagających szpitalom, ośrodkom zdrowia, domom pomocy społecznej w powiecie białobrzeskim, grójeckim, oraz Mieście Radom.

Darowizny można przekazywać W zbiórce na Facebooku

bezpośrednio na numer konta Fundacji
w Banku Spółdzielczym w Białobrzegach
FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH