Wygraj pieniądze na materiały promujące twoją organizację

OPUBLIKOWANO: 27 lipca 2019

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z powiatu białobrzeskiego, w tym Koła Gospodyń Wiejskich, do udziału w konkursie „Promuj Swoje NGO”. Celem konkursu jest umożliwienie małym, lokalnym organizacjom pozarządowym zyskania większej rozpoznawalności i usprawnienie ich promocji w społecznościach lokalnych.

Aby zgłosić swoją organizację do konkursu należy wypełnić załączoną poniżej kartę zgłoszeniową. Należy krótko opisać swoją organizację i przygotować krótki, roczny plan promocji. W ramach konkursu można wygrać 500 zł na materiały promocyjne, które pomogą wam w realizacji waszego planu.

Może pokusicie się o koszulki z logotypem Waszej organizacji? A może potrzebne Wam są ulotki z informacjami o Was? Może chcielibyście aby mieszkańcy nosili przypinki z logotypem Waszej organizacji? To są tylko propozycje. To wasz plan promocyjny mówi, czego będziecie potrzebowali do jego realizacji.

Przygotujcie plan promocji swojej organizacji i zaplanujcie jakie gadżety będą Wam potrzebne do jego realizacji.

Mamy dla Was min. 8 pakietów promocyjnych na kwotę szybkiego zarobku max. 500 zł każdy.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia 2019 r. (termin przyjmowania zgłoszeń przedłużyliśmy na prośbę lokalnych organizacji z powiatu białobrzeskiego).

Regulamin Konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne do pobrania poniżej:

REGULAMIN KONKURSU „PROMUJ SWOJE NGO”

KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU „PROMUJ SWOJE NGO”

 

Konkurs „Promuj swoje NGO” jest organizowany w ramach realizowanego przez naszą Fundację projektu #BudujemyMarkęNGO dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Partnerem projektu jest Powiat Białobrzeski.