Razem – aktywnie!

OPUBLIKOWANO: 30 sierpnia 2019

Koło Gospodyń Wiejskich Grzmiączki w ramach programu Działaj Lokalnie realizując projekt ,,Razem aktywnie pod chmurką” zorganizowało Mini festyny integracyjny. Który spotkał się z szerokim odbiorem mieszkańców.

W grupie siła

W prace nad zorganizowaniem festynu włączyły się wszystkie członkinie koła wraz ze swoimi rodzinami. Przygotowani domowe wypieki, potrawy z grilla, zupę, sałatki i wiele innych pysznych przekąsek. Wszyscy przybyli biesiadowali przy akordeonie śpiewając różne piosenki. W festynie tego dnia uczestniczyło ponad 100 osób.

Nietypowe atrakcje

Jedną z atrakcji był pokaz Grupy Militarnej Pilica, dzięki której można było zobaczyć i przejechać się pojazdem wojskowym. Ta atrakcja przypadła do gustu nie tylko najmłodszym ale i starszym, którzy z ogromną fascynacją oglądali pojazdy.

Najmłodsi uczestnicy mogli brać udział w zabawach prowadzonych przez panią animatorkę, która malowała twarze dzieciom i umilała im czas różnymi atrakcjami.

Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni i cieszyli się, że w takiej małej społeczności powstała  fajna impreza.

Program Działaj Lokalnie dofinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z „Koalicją dla Młodych” Funduszem Lokalnym Ziemi Białobrzeskiej.