RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY

OPUBLIKOWANO: 24 listopada 2021

RÓŻOWO, NIETYPOWO, ODLOTOWO

Fundacja Koalicja Dla Młodych rozchmurza jesienne humory. Przy siedzibie Fundacji na ulicy Reymonta pojawiła się RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY. Jest oryginalna, wesoła, rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. To nowy, ciekawy punkt na mapie Białobrzegów.

W Fundacji każdego dnia pracujemy nad tym, aby tu gdzie żyjemy było nam dobrze, a to co nas otacza ma na to duży wpływ. Zależy nam na tym aby nasze miasto było nie tylko ładne, ale i ciekawe, dlatego zabraliśmy trochę kolorów z kaloszy gąski Klementyny i postanowiliśmy dodać barw do naszej rzeczywistości. W ten sposób łatwiej będzie Wam znaleźć naszą siedzibę, odwiedzać Fundację i razem z nami tworzyć jeszcze fajniejsze miejsce. Liczymy także na to, że taka nietypowa ławeczka będzie dla Was inspiracją do wdrażania w życie kreatywnych pomysłów i ciekawych projektów, w których my chętnie Was wesprzemy. Wiemy, że wśród białobrzeżan nie brakuje kreatywnych umysłów. Oczywiście ławeczka ma także klasyczne zastosowanie, możecie na niej odpocząć, posiedzieć, umówić się ze znajomymi, ale i strzelić sobie różowe selfie.

 

RÓŻOWA ŁAWECZKA KLEMENTYNY to początek zmian, pojawiły się też nowe schody, a kolejne pomysły są już w drodze. Wszystko robimy sami, każdy w Fundacji przyłożył rękę do tych różowych rewolucji, a przy elementach wymagających specjalistycznej wiedzy i sprzętu mieliśmy wsparcie Pana Marka, któremu bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że podoba Wam się to co zrobiliśmy. My już nie możemy się doczekać, aby wprowadzić kolejne zmiany i ulepszenia. Gwarantujemy Wam, że będzie ciekawie i praktycznie. 

Oczywiście robimy to dla Was, więc przybywajcie, przesiadujcie i bądźcie blisko Fundacji.

Do zobaczenia na Różowej Ławeczce Klementyny.