Ruszyła kolejna edycja Programu grantowego Fundacji Tesco – Decydujesz, Pomagamy…

OPUBLIKOWANO: 31 października 2018

Fundacja Tesco ogłosiła kolejną już piątą edycje konkursu „Decydujesz, pomagamy…”

Jest to konkurs dla aktywnych mieszkańców, którzy mają pomysł na realizację projektu społecznego w swoim lokalnym środowisku. Konkurs przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, instytucji publicznych, jak i aktywnych grup mieszkańców. Tematyka zgłaszanych projektów jest bardzo szeroka. Inicjatywy mogą dotyczyć edukacji dzieci i młodzieży, promocji zdrowego stylu życia, odświeżenia przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych, działań na rzecz zwierząt i środowiska naturalnego, pielęgnowania lokalnych tradycji lub innych obszarów, na które mieszkańcy chcą mieć większy wpływ.

Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić wniosek dostępny na stronie Fundacji Tesco do 18 listopada 2018 r.
Maksymalna wysokość wnioskowanej dotacji wynosi 5 000 zł.

Regulamin konkursu dostępny na stronie Fundacji TESCO.