KLEMENTYNA DLA WAS!

OPUBLIKOWANO: 22 października 2021

Od października 2017 roku prowadzimy nasz autorski program stypendialny. Znacie go doskonale jako STYPENDIUM KONICZYNA. Dotychczas tym programem udało nam się udzielić wsparcia wielu młodym osobom, a stale rosnące zainteresowanie naszymi stypendiami pokazuje, że taka pomoc jest potrzebna. Pozostajemy więc zaangażowani w ten program, a nawet chcemy go ulepszyć, rozwinąć i jeszcze lepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby. Nowa odsłona dotychczasowego programu nosi nazwę STYPENDIUM KLEMENTYNA. Młode osoby z pasją, dobrymi wynikami w nauce, talentem, chęcią rozwoju oraz osoby niepełnosprawne mogą liczyć na pomocne skrzydło GĄSKI KLEMENTYNY. Fundacja Koalicja Dla Młodych jest dla Was. Przygotowaliśmy aż trzy ścieżki wsparcia naszym programem stypendialnym. Możecie skorzystać z pomocy WYBITNEJ KLEMENTYNY – stypendium na rozwój pasji i talentu, OPIEKUŃCZEJ KLEMENTYNY – stypendium dla osób z dobrymi wynikami w nauce i trudnej sytuacji materialnej, oraz KLEMENTYNY BEZ GRANIC – stypendium przeznaczone dla osób niepełnosprawnych chcących rozwijać swoje pasje i talenty.

Stypendium WYBITNA i OPIEKUŃCZA KLEMENTYNA przeznaczone jest dla uzdolnionej młodzieży od 12 do 19 roku życia (uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych). Program stypendialny KLEMENTYNA BEZ GRANIC  stworzony jest z myślą o osobach niepełnosprawnych z terenu powiatu białobrzeskiego w wieku od 12 do 35 roku życia, chcących rozwijać swoje pasje i talenty. Do każdego z tych programów wnioski przyjmujemy od 1 do 14 listopada 2021 roku.

Nasze stypendium odpowiada nie tylko na problem braku funduszy, ale także potrzebę wsparcia w rozwoju, motywacji, podpowiedzi, docenienia i dobrego słowa. Właśnie dlatego, że problem jest złożony, w program zaangażowana jest cała Fundacja. Zarówno pracownicy, jak i członkowie zarządu. Członkini zarządu, KATARZYNA „ŻABKA” MIAZGA będzie opiekunem naszych stypendystów, będzie służyła Wam pomocą i wsparciem, podpowie jaki obrać kierunek rozwoju, będzie odpowiadać na zapytania i motywować kiedy będzie to potrzebne. Katarzyna sama jest pasjonatką i oparła swoje życie zawodowe na rozwoju swojego talentu i przekazywaniu zdobytego doświadczenia i umiejętności dalej, będzie więc doskonałą opiekunką dla stypendystów Klementyny. Dla Was na pokładzie jest także KAROLINA SŁONECKA, która zajmie się wszystkimi kwestiami formalnymi, przyjmie niezbędne dokumenty i jest najlepszą osobą do kontaktu w sprawach związanych z programem. Nasz specjalista od komunikacji, ŁUKASZ „UFO” ŁUKOMSKI, zajmie się wsparciem w szeroko pojętej promocji.

POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ KLEMENTYNY

Nad całym programem czuwa także DAWID JARZĄBEK – NOWAK, prezes zarządu FUNDACJI KOALICJA DLA MŁODYCH. O dobrą atmosferę wśród stypendystów także należy zadbać i tym właśnie zajmie się nasza specjalistka do spraw wszelakich – GĄSKA KLEMENTYNA.

My jesteśmy gotowi, teraz czas na Was. Wszystkie informacje, regulamin, karty zgłoszeń, znajdziecie na naszej stronie internetowej. Na wnioski czekamy od 1 do 14 listopada 2021. Czekamy aby odpowiedzieć na Wasze potrzeby.

BO TU GDZIE ŻYJEMY MA BYĆ NAM DOBRZE