szkolenie dla wszystkich którzy chcą działać lokalnie

OPUBLIKOWANO: 17 kwietnia 2021

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, inicjatyw, osoby które mają ciekawe pomysły na działania w swojej społeczności z terenu powiatu białobrzeskiego, gminy Mogielnica i Głowaczów do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dotyczącym kolejnej edycji Programu Działaj Lokalnie.

22 kwietnia o godzinie 19 (tj. czwartek) porozmawiamy sobie, o tym czym jest w ogóle Program Działaj Lokalnie, a przede wszystkim o:

-Projektach, które można realizować

-O Waszych pomysłach

-Omówimy podstawy diagnozy lokalnych potrzeb

-Omówimy tworzenie planu działań

-Wspólnie zastanowimy się jak aktywizować lokalne społeczności

-Razem przejdziemy przez cały wniosek

-Poznamy zasady składania wniosków i pracy z generatorem

-Omówimy zasady regulaminu

-Odpowiemy na wszystkie pytanie, które Was nurtują

Spotkanie będzie trwało około godziny, ale jeśli będziecie potrzebować więcej czasu, żeby coś przegadać, omówić to spokojnie znajdziemy na to czas.

Po co robimy szkolenie?

Przede wszystkim po to, by pokazać Wam, że w łatwy sposób można zrobić coś dla swojej lokalnej społeczności. Pokażemy Wam, że ten Program nie jest trudny, a wręcz przeciwnie.

Zapisy na szkolenie przyjmowane są:

–  telefonicznie:

Monika Bojanowicz 511 371 696,

Bożena Nowakowska 608 084 121,

Tel do biura /48/ 613 20 96

– mail’owo:

m.bojanowicz@fundacjakdm.org

b.nowakowska@fundacjakdm.org

Każdy z zapisanych uczestników w dniu szkolenia otrzyma link, poprzez który będzie mógł uczestniczyć w szkoleniu.

Gorąco zachęcamy do udziału.