Umowy Działaj Lokalnie podpisane!

OPUBLIKOWANO: 11 czerwca 2019

Umowy Działaj Lokalnie podpisane!

Ruszyły projekty z programu Działaj Lokalnie w powiecie białobrzeskim.  W piątkowe popołudnie (tj. 7 czerwca) wszystkim grantobiorcom zostały uroczyście wręczone umowy na realizację przedstawionych we wnioskach działań.  Już w czerwcu będziemy mogli uczestniczyć w przeróżnych wydarzeniach.

O CZYM ROZMAWIALIŚMY?

Wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni w zakresie realizacji projektów ze szczególnym uwzględnieniem kwestii finansowych i promocji programu.  Każda organizacja wie już w jaki sposób działać, gdzie i jak o tym mówić by było o niej głośno, również poza terenem ich zamieszkania. Podczas spotkania uczestnicy mogli również indywidualnie porozmawiać z koordynatorem Programu Działaj Lokalnie, panią Bożeną Nowakowską, która odpowiadała na wszystkie pytania i doradzała grupom w różnych kwestiach.

BYŁ TEŻ CZAS NA INTEGRACJĘ…

Spotkanie było również okazją do wzajemnego poznania się. Stowarzyszenia krótko przedstawiły swoje organizację oraz opowiedziały o swoich projektach i zaplanowanym przebiegu ich realizacji. W ramach  tegorocznej edycji zaplanowane jest wiele różnorodnych działań. Skierowanych do dzieci i młodzieży jak i osób starszych. Będą realizowane projekty, które pokażą nam naszą historię, dawne tradycje  jak i te które są bardzo nowoczesne. Powstaną miejsca do spędzania czasu wolnego, miejsca do zabaw dla dzieci. Nie zabraknie również działań profilaktycznych w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom, czy tych związanych z porządkiem i bezpieczeństwem publicznym.  Każdy z uczestników bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie.

Wszystkim tegorocznym grantobiorcom życzymy wytrwałości w realizacji swoich planów, aby energia i determinacja którą mają teraz nie opuszczała ich aż do końca, a nawet i dłużej. Życzymy udanej zabawy, aby każdy z Was wyniósł nowe doświadczenia, a realizowane działania przyniosły wiele satysfakcji wszystkim włączającym się w realizację, a także ich uczestnikom.

Z niecierpliwością czekamy na spotkania z Wami 🙂

Program Działaj Lokalnie dofinansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z „Koalicją dla Młodych” Funduszem Lokalny Ziemi Białobrzeskiej.