WARSZTATY AKTORSKIE I KRĘCENIE FILMU

OPUBLIKOWANO: 11 czerwca 2019

Rozpoczynamy nabór do warsztatów aktorskich. Jeśli czujesz się niepewnie, jesteś nieśmiały, obawiasz się wystąpień, jest to świetna okazja do pokonania bariery zbudowanej z obaw i nieśmiałości. Równocześnie pokażemy Ci jak się połączyć z różnymi pokoleniami. Będziemy budować relacje między dziećmi, młodzieżą a seniorami. Wspólne przygotowywanie się do filmu i jego kręcenie pozwoli bardziej zbliżyć się do seniorów, dzieciom pokażemy jak szanować i doceniać doświadczenie osób starszych, a młodzież nabierze więcej empatii i zrozumienia.
Potrzebujemy 30 aktorów – amatorów. 10 osób między 8-12r.ż., 10 osób między 13-19r.ż. i 10 osób w wieku 60+. Zgłoś się do nas, nasi instruktorzy nauczą Cię jak się wypowiadać, odpowiednio ustawić, jak operować ciałem by jak najlepiej wypaść w filmie. Będzie praca przed kamerą, ale także i za nią. Poznacie tajniki panowania nad stresem, jak sobie z tym radzą doświadczeni aktorzy. Pokażemy jak wykorzystać posiadane rzeczy, by zrobić świetną scenografię. Przeżyjesz niezapomniane chwile, od „środka” poznasz tajniki gry aktorskiej. Warsztaty poprowadzą doświadczeni aktorzy, którzy pokażą Wam wszystkie etapy aktorstwa, filmu i scenografii.
Aby się zgłosić należy pobrać i wypełnić poniższy formularz:
KARTA ZGŁOSZENIOWA NA WARSZTATY AKTORSKIE DLA MŁODZIEŻY : [POBIERZ]

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA WARSZTATY AKTORSKIE DLA DZIECI I SENIORÓW: [POBIERZ]

Zgłoszenia prosimy wysyłać na e-mail p.nowak@fundacjakdm.org bądź dostarczyć osobiście do Fundacji Koalicja dla Młodych

Serdecznie zapraszamy ?

Warsztaty aktorskie organizujemy w ramach projektu pn.: Lustro Życia dofinansowanego ze środków z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest nasza Fundacja Koalicja dla Młodych, a partnerem Gmina Białobrzegi.