Za-Działaj Lokalnie i zmieniaj swoje otoczenie. Już za kilka dni rusza nabór do kolejnej edycji Programu

OPUBLIKOWANO: 08 kwietnia 2019

Działania na rzecz dobra wspólnego. Często słyszymy to określenie, ale czy wiemy co ono oznacza? Nic innego jak to, że działamy z myślą o naszych małych społecznościach, o ich rozwoju i zmianie. Organizujemy warsztaty dla dzieciaków, urządzamy wspólne gotowanie, robimy pikniki, festyny, konkursy dla dzieci, rajdy rowerowe. Tak naprawdę może nas ograniczać jedynie nasza wyobraźnia.

Czy ja tez mogę cos zrobić?

Tak. Nawet nie możesz, a powinieneś.

Co muszę zrobić?

Musisz użyć swojej wyobraźni i zaplanować tyle działań, żeby realizować je przynajmniej 3 miesiące. Oczywiście, nie możesz zrobić tego sam. Zawołaj kilka osób. Razem jest weselej i na pewno będziecie mieli więcej pomysłów.

Jak zgłosić się do konkursu?

Koniecznie śledź naszą stronę  oraz facebook’a: Fundacja Koalicja dla Młodych, żeby nie przegapić terminu naboru. Już teraz możemy zdradzić, że wnioski będzie można składać już od 15 kwietnia 2019 r.  Pamiętaj, planuj swoje działania od czerwca do grudnia.

Jeśli po przeczytaniu regulaminu będziesz miał jakieś pytania, zadzwoń lub napisz do nas:

e-mail: dzialajlokalnie@fundacjadm.org

zadzwoń: /48/613 20 96 lub 608 084 121

lub odwiedź nas w siedzibie naszej Fundacji:

Reymonta 11/6, 26-800 Białobrzegi

od pon. do piątku w godz.: 8:00 – 16:00

Nie czekaj na cud, zmiana Twojego otoczenia leży w Twoich rękach, a teraz my możemy dać Ci na to pieniądze i wsparcie przy wprowadzaniu zmian.

Działaj Lokalnie to Program Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację „Koalicja dla Młodych” Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej.