Każdy chce, aby w miejscu, gdzie żyje było mu dobrze! Przekaż na nie swój 1% podatku.

Fundacji Koalicja dla Młodych wiemy, że lokalność jest naszą siłą, dlatego prosimy Państwa o przekazanie 1% podatku na miejsce, w którym żyjecie.

Dzięki niemu potrzebujący i samotni seniorzy otrzymują paczki żywnościowe. Zdolna i niezamożna młodzież otrzymuje stypendia. A lokalne społeczności mogą spełnić swoje marzenie m.in. o placu zabaw czy doposażeniu świetlicy wiejskiej.

Daj nam szansę stworzyć dobre miejsce do życia dla Ciebie i Twoich bliskich.

KRS 0000 212824

Dzięki naszemu programowi Koszyk witamin w 2020 r. przekazaliśmy 504 paczki żywnościowe dla potrzebujących i samotnych seniorów.

Wspieramy osoby z niepełnosprawnością. Dzięki minigrantowi od Fundacji w ubiegłym roku powstała pierwsza drużyna harcerska dla osób z niepełnosprawnością .

Zaangażowaliśmy się w walkę z epidemią. Wsparliśmy finansowo w działaniu grupę Trzymajmy się razem- Białobrzegi.

Zakupiliśmy sprzęt, którym wolontariusze dezynfekowali miejsca publiczne.

Jesteśmy w najcięższych chwilach. Dzięki inicjatywie Fundacji od czerwca do lipca 2020 roku do lokalnego Banku Krwi wpłynęło ponad 72 litry daru życia.

Wspieramy Młodych w budowaniu życia na swojej pasji. Corocznie przyznajemy stypendia dzięki którym zdolna i niezamożna młodzież może uczestniczyć w warsztatach, kupić pomoce naukowe czy opłacić dojazdy.

Organizujemy profesjonalne warsztaty dzięki którym dzieci i młodzież mogą próbować nowych rzecz. Efekty warsztatów filmowych Fundacji mogli Państwo zobaczyć oglądając Film Lustro Życia.

Twój 1% tworzy dobre miejsce do życia dla Ciebie i Twoich bliskich!

Koalicja dla Młodych pomaga Młodym, Seniorom i Lokalnym Społecznościom z powiatów białobrzeskiego, grójeckiego i kozienickiego
Prosimy przekaż 1% na miejsce, w którym żyjesz.

Dzięki Tobie:

• potrzebujący i samotni seniorzy będą otrzymywać paczki żywnościowe.
  • lokalne społeczności spełnią swoje marzenie o placu zabaw, czy doposażeniu świetlicy wiejskiej.
  • przyznamy stypendia zdolnym Młodym z niezamożnych rodzin.
  • będziemy wspierać lokalnych społeczników, aby czuli się bezpiecznie w działaniu i robili dobre rzeczy dla Was
  • przyznamy stypendia dla osób z niepełnosprawnością, aby mogli się rozwijać i cieszyć życiem.
  • będziemy w gotowości do dalszego zaangażowania się w walkę z COVID-19

Tak, Chcę wspierać miejsce, w którym żyję! Przekaż 1% podatku.

Masz Babcię, Dziadka, Sąsiada czy Ciocię emerytkę?

Też mogą wspierać miejsce, w którym żyją i przekazać 1% podatku. Powiedz im o tym.

Teraz emeryci mogą bardzo prosto przekazać 1% podatku. Nawet jeśli z podatku rozlicza ich ZUS.

Jak to zrobić?

• Pobierz tutaj i wydrukuj PIT OP.
  • Poproś ich by go wypełnili. Zajmie to nie więcej niż 2 min.

Prześlijcie to do US do 30 kwietnia. Proste! Dziękujemy

Pozwól nam dalej tworzyć dobre miejsce do życia.

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.