Nabór do stypendium „Koniczyna” przedłużony!!!

OPUBLIKOWANO: 24 października 2018

Jesteś uczniem między 12 a 19 rokiem życia? Masz swoje pasje, marzenia, które chcesz realizować. Najwyższa pora aby dowiedziało się o Tobie lokalne środowisko…a nasza Fundacja może Ci w tym pomóc.
Dzięki naszemu stypendium będziesz mógł/-a się rozwijać, dostaniesz od nas wsparcie finansowe, ale nie tylko. Pomożemy Ci rozwijać zainteresowania oraz promować Twoje dokonania.
Spróbujemy wspólnie znaleźć sposób byś mógł/-a się dalej rozwijać, bądź skontaktować Cię z odpowiednią osobą, która pokieruje Twoim rozwojem w wybranej przez Ciebie dziedzinie.
Nie czekaj – złóż wniosek już dziś!!!
Na wnioski czekamy od 25 października do 13 listopada 2018 r.
Wypełnione formularze należy złożyć osobiście w siedzibie Fundacji w Białobrzegach, z siedzibą przy ul. Reymonta 11/6 od pon. – do pt w godz.: 8:00-16:00 w białej zaklejonej kopercie.
Formularze do pobrania znajdziecie poniżej oraz w zakładce Programu Stypendialnego „Koniczyna”.

Regulamin programu stypendialnego

Regulamin pracy komisji stypendialnej