Narodziny Pomarańczowej Energii

OPUBLIKOWANO: 20 września 2022

Narodziny Pomarańczowej Energii w Białobrzegach: Walka z Przemocą poprzez Dobrą Zabawę!

W dniu 18 września Białobrzegi były świadkiem niezwykłego zjawiska – narodzin Pomarańczowej Energii. To nie tylko wydarzenie kulturalne, ale także wyraz solidarności i wsparcia dla ofiar przemocy domowej. Wydarzenie odbyło się na Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Białobrzegach o godzinie 14:00. Zespół wolontariuszy i inni ludzie o wielkich sercach przygotowali wiele atrakcji.

Co można było zastać na miejscu?

  • Wystawę zabytkowych pojazdów,
  • Pyszne jedzenie,
  • Występy przedszkolaków,
  • Animacje dla dzieci
  • I wiele innych atrakcji, które pomogły wspólnie nieść pomoc ofiarom przemocy domowej.

Narodziny Pomarańczowej Energii to nie tylko moment, ale przede wszystkim  ciągłe działanie. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę i dołączyli do walki z przemocą w rodzinach. Dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy przynieśli otwarte serca, mnóstwo pozytywnej energii i chęć pomocy – za to serdecznie Wam dziękujemy.
Podczas naszego wydarzenia mogliście cieszyć się występami dzieci, loteriami fantowymi, zabawą z hula hop, licytacjami, klimatycznymi portretami jesieni oraz pysznym jedzeniem. To wszystko po to, aby powiedzieć STOP przemocy w rodzinach.
Dziękujemy wszystkim instytucjom, firmom i osobom prywatnym za wsparcie oraz zaangażowanie w naszą inicjatywę.
Narodziny Pomarańczowej Energii – to więcej niż tylko wydarzenie, to idea, która łączy ludzi i inspiruje do działań na rzecz dobra wszystkich.

Pomarańczowa Energia powstała w ramach projektu „Promuj i komunikuj” z dotacji programu Aktywni Obywatele- Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.