STYPENDIA PRZYZNANE

OPUBLIKOWANO: 04 stycznia 2022

Po raz kolejny przyznaliśmy stypendia FUNDACJI KOALICJI DLA MŁODYCH.
Tym razem jest trochę inaczej. Po pierwsze zmieniła się nazwa naszego programu i od tej edycji jest to STYPENDIUM KLEMENTYNA.
Nasza GĄSKA nie mogła być obojętna na talenty i ambicje młodych mieszkańców naszego regionu i postanowiła wspierać ich pełną mocą. A ludzi z pasją, talentem i ambicjami w naszym regionie nie brakuje. Ze zmianą nazwy idą także inne rewelacje. Nasi stypendyści będą objęci opieką Katarzyny „ŻABKI” Miazgi, która sama będąc pasjonatką, pomoże im w rozwoju i zadba o pełne wsparcie Fundacji, tak aby stypendium nie było pomocne jedynie finansowo. Wiemy, że wsparcie mentalne, podpowiedzi, dodatkowa motywacja, są równie istotne. Gwarantujemy także, że będziecie mieli okazję lepiej poznać naszych podopiecznych, przedstawimy Wam ich sukcesy, talenty, pokażemy Wam co jest w nich wyjątkowego. Wykorzystamy wszystkie nasze kanały aby pomóc w promowaniu naszych stypendystów, ale także aby inspirować WAS. 
W tym roku aż 11 osób wchodzi w szeregi stypendystów Fundacji Koalicja Dla Młodych. W tegorocznej edycji programu STYPENDIUM KLEMENTYNA mamy REKORD w ilości zgłoszeń i przyznanego wsparcia.
JAKUB, MIKOŁAJ, MILENA, ALEKSANDER, JAKUB, RENATA, AMELIA, ALEKSANDRA, BEATA, ALEKSANDRA i ZUZANNA to nasi stypendyści 2022. GRATULACJE.
Stypendia przyznaliśmy w trzech kategoriach:
WYBITNA KLEMENTYNA – dla osób chcących jeszcze mocniej rozwijać swoje pasje i talenty
OPIEKUŃCZA KLEMENTYNA – dla ambitnych uczniów w trudnej sytuacji materialnej
KLEMENTYNA BEZ GRANIC – dla osób z niepełnosprawnością
W gronie naszych stypendystów mamy wspaniałe młode osoby, które z pasją zdobywają wiedzę, osiągają wysokie wyniki w nauce, rozwijają się, tańczą, malują, grają na instrumentach muzycznych, śpiewają, uprawiają sporty, tworzą, piszą wiersze, pokonują granice, są fantastyczni. Już niebawem sami się o tym przekonacie. 
BRAWA DLA NICH