SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI – PROMUJ I KOMUNIKUJ

OPUBLIKOWANO: 28 września 2021

Z doświadczenia wiemy, jak istotna dla organizacji pozarządowych jest komunikacja. Co robimy, jak pomagamy, ile prowadzimy programów i projektów, w co jesteśmy zaangażowani – o tym wszystkim TRZEBA MÓWIĆ, chwalić się i informować społeczność! To ważne nie tylko dla budowania marki organizacji, ale także dla inspirowania, promowania lokalnej filantropi, przyciągania społeczności do naszych działań.

Ale komunikować trzeba UMIEĆ!

Właśnie dlatego w ramach projektu PROMUJ I KOMUNIKUJ organizujemy szkolenie dla lokalnych organizacji społecznych z subregionu radomskiego i grójeckiego. Chcemy abyście byli przygotowani do skutecznego i profesjonalnego promowania i prezentowania swoich działań.

Obejrzyjcie nasze grafiki i zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy:

 

Uczymy przede wszystkim PRAKTYKI!

Chcemy abyście czynnie zaangażowali się w tworzenie rozwiązań komunikacyjnych, które podniosą jakość promocji Waszych działań. Każda organizacja wyjdzie ze szkolenia z krótkim tekstem o swoich celach, działaniach i potrzebach, który docelowo będzie opublikowany na stworzonej w ramach projektu platformie internetowej. Pozwoli to na jeszcze lepsze promowanie, ale także da Wam nowe możliwości fundraisingowe. Udział w aż 15 godzinach szkolenia zapewni wiedzę i narzędzia potrzebne do skutecznej komunikacji! Wiemy jak jest to ważne, dlatego chcemy się podzielić naszą wiedzą z innymi organizacjami.

Wypełnij formularz. Czekamy na Twoje ZGŁOSZENIE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvU9JDzinHpoG0mz06fer_rDwyEPmqIG_zpJpGXBW2Qtct5w/viewform

Zapoznaj się z regulaminem:

https://docs.google.com/document/d/1kwWfSQ2_ghhLce-eXRVTCO84VE39zZ1EPXWqTFYpZ0M/edit?usp=sharing

 

Do zobaczenia!