ZADZIAŁAJ LOKALNIE Z ALLEGRO

OPUBLIKOWANO: 26 stycznia 2021

Co robicie z rzeczami, które się Wam nudzą lub nie pasują do wystroju domu czy mieszkania, a są w świetnym stanie? A może dostaliście nietrafiony prezent na święta lub urodziny, czy imieniny? Może warto pomyśleć, żeby znalazły drugi dom?

Allegro Lokalnie to specjalne miejsce w ramach Allegro, które utworzono z myślą o okazjonalnych sprzedających oraz o wszystkich kupujących. Ale na Allegro Lokalnie sprzedawać mogą również firmy.

Jeśli masz konto na Allegro, możesz z niego wystawiać i sprzedawać na Allegro Lokalnie – bezpłatnie i na uproszczonych zasadach. Możesz również wystawiać ogłoszenia z opcją kup teraz lub licytacją.
Na Allegro Lokalnie znajdziecie przedmioty w okazyjnych cenach, już od 1 zł. Serwis jest bardzo prosty w obsłudze, a dodatkowo macie możliwość wspierania inicjatyw społecznych z własnej okolicy. A za wylicytowanie produktu z aukcji dostajecie aż 50 monet do wykorzystania na stronie allegro.pl

Jak możecie pomóc?

Dzięki zbiórkom wspierasz działania lokalnych fundacji, stowarzyszeń, przedszkoli i szkół.

Pomagasz osobom potrzebującym, zwierzętom i rozwijasz okolicę, w której mieszkasz.

Zbiórki na Allegro Lokalnie pomogą zrealizować ważny cel w Twojej okolicy.

Ty też możesz zadziałać lokalnie, dołącz do naszej zbiórki i zobacz jak wiele możesz zmienić w swojej okolicy: https://allegrolokalnie.pl/zbiorka/stypendium-koniczyna